Size daha iyi hizmet verebilmek için, yenilendik

Hidrolik Otomatik Rekor

Hidrolik Otomatik Rekor

 

Çelikten imal edilmiş olan Hidrolik Otomatik Rekor Serisi galvaniz kaplama yapılmış ve erkek uçlar ısıl işlemden geçirilmiştir. Vida ölçüleri BSP’dir. Sıfır basınç altında sökülüp takılabilir. Sızdırmazlık elemanı olarak -30 °C ile +110 °C arası sıcaklığa dayanabilen Nitril O-ring (NBR) kullanılmıştır. Ayrıca, -30 °C ile +225 °C arasında kullanıma uygun Vitonlu ve özellikle yüksek sıcaklığa dayanabilen özel yaylı ürünler de stoklarımızda mevcuttur. Özel hallerde, Silikon (MVQ) ve diğer sızdırmazlık elemanları kullanılarak da üretim yapılabilir. Ayrıca yüksek adetli siparişler için özel olarak NPT ve Metrik ölçülerde de üretim yapılabilir.

Hidrolik Otomatik Rekor Serisi; tarım, otomotiv, havacılık, yapı ve savunma başta olmak üzere birçok endüstride makine, teçhizat ve  araçların hidrolik sistemleri gibi endüstriyel ve mobil uygulamalarda ve özellikle TIR dorselerde hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak yoğunlukla kullanılmaktadır.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 8152
  • Ürün Kodu: JAK
  • Stok Durumu: Bizi arayınız - 0216 493 53 53

Döküman

Ürünlere ilişkin döküman ve belgeler için lütfen sohbet ekranından veya e-posta ile ürün adını belirterek bize ulaşınız. 

bilgi@tuzlahortum.com.tr

Etiketler: çelik, hidrolik, otomatik rekor, galvaniz kaplama, -30 °C, 225 °C, tarım, otomotiv, havacılık, yapı ve savunma, makine, teçhizat, tır dorselerde,