Doğru Ürün Seçimi – Hortum

Hortum seçimi, endüstriyel işletmelerin genelde hatalı yaptıkları bir prosestir. Bazen de doğru ürün seçilirken yanlış kullanım söz konusu olabilmektedir. Bu videodaki amacımız, ürün satın alma aşamasında tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu önceden belirmeniz için gerekli bilgileri size aktarmaktır.

Fiyatlar Neden Yüksek

Hemen hemen her türlü maddeyi transfer etmeye yarayan, endüstriyel hayatın gizli kahramanı Hortum’ların fiyatlarındaki farklılık neye dayanır. Satın alım yaparken nelere dikkat etmelisiniz.

Ölçü Karmaşası

Hortum ve mars, hatta uzay… Ne alaka di mi?

Dünya’da farklı ölçü birimleri kullanılmasının olumsuz etkileri hemen hemen bir çok alanda kendini göstermektedir. Hortum da bu konudan nasibini oldukça fazlasıyla alan konularda biridir.

Hava Jakları

Tüm endüstrilerde, basınçlı hava devrelerinde, hortumları tek elle söküp takmanıza olanak veren hava jakları ve çeşitleri. Sipariş verirken nelere dikkat etmelisiniz.

Yaylı Klape

Endüstriyel, Tesisat ve sulama sistemlerinde kullanılmak üzere pompa ile çekilen suyun hortumun içinde kalan kısmının geri kaçmasını önlemek amacıyla kullanılan bir tür çekvalf. Videomuzda ürün kesiti kullanılarak çalışma prensibini anlatıyoruz.

Hangi Gıda Hortumunu seçmeliyiz?

Gıda üretimi en hassas olduğumu konulardan biri. Gıda hortumlarında ürünler nasıl olmalı, sertifikasyon nasıl yürüyor ve ülkemizde bu konuda bir denetim var mı?